Pomysł na....

Kochani!
Dzisiaj kolejny już post z naszego cyklu "podane z pomysłem". 

Dzisiaj nie będzie wielkiego zaskoczenia :) Przed nami Dzień Babci i Dziadka.
Chciałabym Wam pokazać jak maksymalnie wyorzystać zakupione w sklepie egoCraft.pl materiały do wykonania bardzo prostej i szybkiej kartki.
 Na blogu sklepowym i moim mogliście zobaczyć kartkę dla Dziadka z wykorzystaniem stempli, dlatego dzisiaj pora na Babcie :) 


Zrobimy kartkę dla Babci, kraftową z wykorzysaniem tekturki :) .

Wykorzystamy następujące materiały:

bazę kraftową o wymiarach 13,5 cm x 13,5 cm (taką bazę możecie również wykonać samodzielnie  docinając papier do wybranych rozmiarów)
 tekturki egoCraft.pl  - ja wybrałam ramkę z kolekcji Na królewskim dworze
wydrukowany napis (możecie wykorzystać stemple)
dodatki (kwiatki, perełki, sznurki itd.)
 klej, kosteczki  3D (grubsza tekurka zamiast kosteczek też się idealnie sprawdzi)

  
Zastanawiacie się pewnie gdzie podział sie papier bazowy :) I tu Was zaskoczę! Nie ma i nie będzie.:) W tym celu wykorzystamy coś innego - element opakowania tekturek - kartonik. Każdy kto robił zakupy w Naszym sklepie wie, że wszystkie artykuły są pakowane bardzo starannie z tagiem z logo i kartonkiem z logo sklepu i danymi producenta  - jak na zdjęciu powyżej.

Zabieramy się do pracy.


Tektrkę docinamy do wybranego przez nas rozmiaru, w moim przyadku baza to 13,5 cm x 13,5 cm, więc tekturke kraftową z opakowania przycinam do  rozmiaru 11,50 cm x 11,5 cm, dzięki czemu uzyskam bardzo fajną ramkę. Otrzymany kwadrat podklejam kosteczkami 3D, nastęnie mocuję na bazie kartki. 
Kolejnym krokem jest przyklejenie ramki, kwiatuszków i napisu (jeśli steplujecie swój napis, sprawdzcie najpierw czy rozmiar stempla będzie odpowiedni do wielkosci ramki i kartki).

Na koniec perełki, sznurki, itd :)


Efekt końcowy!Wykonanie kartki zajęło mi dosłownie chwilkę. Kompozycja jest bardzo prosta, więc sprawdzi sie rownież w pracach najmłodszych :)

Mam nadzieję, że skorzytacie z pomysłu i wykonacie kartkę dla Babci i Dziadka. Pomysł oczywiscie możecie wykorzystać na każdą inną okazję, wystarczy dopasować odpowiedni napis i GOTOWE!

Czekam na Wasze komentarze i linki do kartek.
Pamiętajacie o trwającym wyzwaniu! Czekamy na Wasze zgłoszenia.
Pozdrawiam serdecznie


W pracy wykorzystałam

  

2 komentarze:

Copyright © 2014 egoCraft.pl , Blogger